Hakkımızda

 

Hayatınızı düzeltmek için nereye gitmeniz gerektiğini biliyorsunuzdur. Peki arabanızı düzeltmeniz gerekirse nereye gideceksiniz evet evet bildiniz tabiiki Şahin Kaportaya geleceksiniz bildiniz. Biz de artık her şeyi düzeltiyoruz bir de e-ticarete atılalım orayı da düzeltelim diyerek birmilyonnokta.com kayıt olduk. Doğru okudunuz artık e-ticaretteyiz.

 

Şahin koparta olarak vermiş olduğumuz hizmetten ve düzeltmiş olduğumuz arabalardan gurur duyuyoruz. Siz de arabanızı düzeltmemizi onarmamızı istiyorsanız bekliyoruz. Tabi ki de sadece koparta düzeltmiyoruz pasta cila, boya koruma, koparta boya, kaporta onarım, boya hizmeti vermekteyiz.

 

Oto servis ve tamirhane sektöründe şahin gibi keskin görerek her hayatı düzeltmeye ve arabanızı bir adım öteye taşımanız için sizi yerimize bekliyoruz. Bizim için önemli olan iki şey var birincisi işimizi detaylı ve dizayn içinde yapmak ikincisi ise siz değerli misafirlerimizi memnun etmektir. Konya oto servis ve tamirhane sektöründe sizlere kaliteli hizmet anlayışı sunuyoruz. Her yerde bir numara olmak için gelişen teknolojiyi ve siz değerli misafirlerimizin istek ve düşünceleri doğrultusunda zirveye oturarak size daha iyi bir hizmet sunmak amacını taşıyoruz. Bizi ziyaret etmek istiyorsanız iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz.

 

Biz kendi çalışan ekibimize ve ustalarımıza güveniyoruz deneyimli ve tecrübe sahibi olan ustalarımız iş birliği için de çalışmaktadır. Şimdi güvenme sırası sizde kendinize ve arabanıza güveniyorsanız doğru adrestesiniz. Arabanızı gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz. Şahin Kaporta güvenirliliğin ve hizmetin adresi.